Tantsulised sünnipäevapeod Tartus

Lastetantsu mänguline pidu

Pidu on suunatud tüdrukutele ja poistele vanuses 6-11a.
Peo kestvus
: soovitavalt 2 tundi
Tantsupeo maksumus (2h): 120,00€ / sisaldab ruumirenti, tantsuõpetaja kohalolekut, diplomeid osalejatele, ettevalmistust peoks, järelkoristust

Lastetantsu pidu on lõbus, mitmekülgne ja lihtne. Lastetants on segatud kokku mitmetest tantsustiilidest (show, jazz, lootants, hip-hop elemendid) nii, et tants on eakohane ja sobib kokku külaliste vanuserühmaga. Mängime arendavaid, lõbusaid tantsu- ja liikumismänge, õpime tantsukava, loome ise mini-etendusi ja esineme kõikidele külalistele!

Kui seltskonnas ei ole palju eelneva liikumiskogemusega lapsi, sobib lastetantsu pidu eriti hästi!

Muidugi meeldivad lastele ka kostüümid - tüdrukute pidudel teeme ka moedemmi ja kanname uhkusega aksessuaare, nagu päris tantsijad!

Võimalus lisada juurde ka näomaalingute või soengute tegemise töötoa. Lisa korral andke meile teada!

amy-shamblen-651683-unsplash.jpg

Showtantsu sünnipäev

Pidu on suunatud tüdrukutele vanuses 8-16a.
Peo kestvus
: 2-2,5h tundi
Tantsupeo maksumus (2-2,5h): 120,00-140,00€ / sisaldab ruumirenti, tantsuõpetaja kohalolekut, diplomeid osalejatele, ettevalmistust peoks, järelkoristust

Showtantsu pidu on lõbus, hoogne ja mitmekülgne “printsessi pidu”, suunatud tüdrukute seltskonnale. Showtants ise on meelelahutuslikult lõbus, kombineeritud erinevatest tantsustiilidest. Kasutame aksessuaare, mängime vahvaid tantsumänge, õpime showtantsu- või cheerleadingu stiilis tantsukava ja laseme enda loomingu valla. Tüdrukutele meeldivad kostüümid, ehted - teeme moeshow’d ja reklaamime aksessuaare! Lisaks disko ja tüdrukulikud seltskonnamängud.

VÕIMALUS LISADA JUURDE KA NÄOMAALINGUTE, SOENGUTe ja patsipunumise või näohoolduse- ja meigikoolituse TÖÖTOA!

assortment-bright-candy-1043519.jpg

Dance-mix sünnipäev

Pidu on suunatud tüdrukutele ja poistele vanuses 8-16a.
Peo kestvus
: 2-2,5h tundi
Tantsupeo maksumus (2-2,5h): 120,00-140,00€ / sisaldab ruumirenti, tantsuõpetaja kohalolekut, diplomeid osalejatele, ettevalmistust peoks, järelkoristust

Dance-mix pidu sobib hästi segaseltskonnale (poisid ja tüdrukud), on kombineeritud erinevatest tantsustiilidest, tuues kokku nii jazz- ja showtantsu, hip-hop’i ja lõbusaid tantsu- ja muid vahvaid liikumismänge. Loome ise reklaamklippe või mini-etendusi, kasutame aksessuaare ja kostüüme ja õpime ägeda tantsukava! Ka seltskonnamängud on inspireeritud aardejahist ja põnevatest ülesannetest.

Miks mitte tüdrukute sünnipäevapeol ka moeshow’d teha?

VÕIMALUS LISADA JUURDE KA NÄOMAALINGUTE, näohoolduse- ja meigi VÕI SOENGUTE TEGEMISE TÖÖTOA (kuni 30min). Soovi KORRAL ANDKE MEILE TEada.

abstract-art-artificial-1061581.jpg